Прем’єрміністр України і посол Франції обговорили співпрацю у відновленні Донбасу

uatv
14.04.2020
Фото Урядовий портал

Глава українського уряду Денис Шмигаль у вівторок, 14 квітня, провів зустріч з надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном.

Про це повідомляє Урядовий портал, інформує UATV.

Шмигаль, зокрема, подякував співрозмовнику за допомогу, яку надала Франція для повернення громадян України додому після закриття кордонів.

“Вдячний Франції за допомогу у поверненні громадян України. Також сподіваюсь, що Франція не буде вживати якихось заходів до українців, які не зможуть залишити країну з об’єктивних причин”, – наголосив Денис Шмигаль.

Сторони домовилися про співробітництво у двох великих стратегічних напрямах – реалізації великих інфраструктурних проєктів і проєктів з відновлення Донбасу. Мова йде, зокрема, про будівництво у Маріуполі заводу з очищення води. За словами Шмигаля, Україна виконає всі умови, які потрібні для реалізації цього проєкту, і максимально сприятиме втіленню його у життя.

Ще один проєкт, про який говорили співрозмовники, стосується виробництва локомотивів. Зазначається, що українські підприємства у межах цієї програми мають змогу стати частиною великого виробничого ланцюга.

“Вдячний владі Франції, яка розробила і висловила готовність фінансувати цей проєкт. За цей жест політичної та економічної підтримки”, – сказав очільник українського уряду.

У межах цієї програми Франція може виділити Україні 100 млн євро, які будуть спрямовані на модернізацію залізничних ділянок і рухомого складу.

Для обговорення реалізації загаданих ініціатив сторони найближчим часом проведуть онлайнзасідання.

Нагадаємо, глава держави змінив свого представника в уряді.

Читайте також: Інвестори Естонії зацікавлені в українських проєктах, – Керсті Кальюлайд

Джерело UATV
дата 14.04.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×