Телеканал іномовлення UATV презентує оновлену версію програми “Полігон”, яка розповідає про сучасні методики підготовки, зброю та навички українських військових. Що цікавого й нового підготували автори проєкту, котрий уже завоював прихильність численної аудиторії, зокрема іноземної? Про це ми запитали в автора програми, учасника бойових дій Вадима Коробенка.
“Це проєкт про силу й міць української зброї, про наші традиції та навички ведення бойових дій у різних умовах: у небі, на суходолі, в морі, – розповів автор. – Власне, це певний аналіз того, що в нас було, що є та до чого ми прагнемо. Також плануємо робити невеличкі нариси наших частин і підрозділів. З особливим акцентом на сьогодення і на майбутнє. Не літописи. Нарис із позиції тієї модернізації, яку вони пройшли у період з 2014 року, враховуючи всі виклики й умови ведення бойових дій”.
За словами Вадима Коробенка, у кожній із програм йтиметься не про персоналії. Наприклад, один з випусків присвячено системі протиповітряної оборони, інший – військовій кінології, чи гендерній рівності у лавах ЗСУ. Згодом “Полігон” детально розповість про морську та берегову охорону. Тобто, спектр дуже широкий. Перша ж серія оновленого проєкту присвячена українським гвардійцям.
Серед особливостей програми Вадим Коробенко також виокремив невеличкі, однак важливі екскурси в історію.
“Є дуже багато цікавих фактів, які ми вводимо у випуски задля того, щоб глядачі могли зрозуміти, чому щось зараз відбувається саме так, а не інакше, – додав автор проєкту. – До прикладу, коли ми робили програму про морську та берегову охорону, то виявили, що, наприклад, зараз є актуальним вибудовувати так званий “москітний” флот–- щось на кшталт того, що мали наші козаки на “Чайках”, перемагаючи турецькі галери. Наша команда робить програми максимально доступними. Проєкт “Полігон” є суспільно корисним. До того ж, у нас немає певної обмеженої аудиторії, наприклад, винятково чоловічої. Буде цікаво абсолютно всім. Головне – не перевантажувати подібні сюжети сухими даними та цифрами. Для іноземної аудиторії це теж буде цікаво. До нашого медіаконтенту, зокрема мілітарної тематики, прикута неабияка увага у світі. Україна нині практик, а не теоретик, адже ми на жаль є учасником гібридної війни. Тож, відповідно, до подібних матеріалів глядачі профільної іноземної аудиторії проявлятимуть інтерес.
Проєкт виходитиме в ефір англійською, російською та українською мовами. Прем’єрні випуски українською та російською можна побачити в ефірі щосереди о 05:30 та 19:30 відповідно. Англійською проект стартує 15 листопада о 18:30.
Першу серію оновленого “Полігону” дивіться за посиланням.
Усі випуски програми можна побачити на нашому Уoutube-каналі за посиланням.