На Донбасі збільшилась кількість російських офіцерів, – розвідка

Їх залучають до підготовки розвідувально-диверсійних груп бойовиків

uatv
15.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

Командування окупаційних військ на Донбасі збільшило кількість кадрових російських офіцерів-розвідників.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що їх залучають до підготовки розвідувально-диверсійних груп у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК ЗС РФ.

“Це пов’язано зі зниженням ефективності розвідувальних підрозділів тактичної ланки противника та значним зростанням кількості безповоротних бойових втрат серед рядового складу розвідників. Тому близько 20 офіцерів-розвідників ЗС РФ розпочали ретельне вивчення обстановки та проводять розвідку місцевості у різних районах передових позицій російських окупаційних військ”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією українських розвідників, на вимогу офіцерів інженерно-саперні підрозділи противника вже збільшили кількість основних і запасних проходів на ділянках мінно-вибухових загороджень для диверсійно-розвідувальних груп.

Нагадаємо, як раніше повідомляла українська розвідка, командування російських окупаційних військ підвищило інтенсивність бойової підготовки у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК ЗС РФ. Особливу увагу бойовики приділяють узгодженості дій танкових, артилерійських і мотострілецьких підрозділів та підрозділів розвідки й логістичного забезпечення. Зокрема, противник збільшив кількість занять і тренувань із висування підрозділів на лінію розмежування з подальшим їхнім виходом у визначені райони зосередження. Водночас, за інформацією розвідників, бойовики проводили навчання медичного персоналу з одночасного прийняття великої кількості поранених.

Джерело UATV
дата 15.08.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV