Лікарям підвищать зарплату на 3,5 тис. грн із 1 вересня, – рішення уряду

uatv
15.07.2020
Фото Укрінформ

Уряд виділив кошти на підвищення заробітної плати медичних працівників із 1 вересня 2020 року.

Про це розповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу за підсумками засідання Кабміну, інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

Він нагадав, що рішення системно підвищувати зарплату усім медпрацівникам було прийняте з ініціативи МОЗ та на доручення глави держави 19 червня цього року.

“Відповідно, зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу на близько 2,5 тис., а молодшого медичного персоналу – на близько 1250 грн. Сьогодні ми виділили конкретний фінансовий ресурс на оплату праці з 1 вересня. Це системне рішення, щоб рухатися до того, аби зарплата медиків була на високому рівні”, – наголосив Степанов.

Очільник відомства додав, що кошти спрямовуватимуться через МОЗ до тих медзакладів, які належать до сфери управління міністерства, а через НСЗУ або структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій – до закладів охорони здоров’я комунальної власності (так званий мотиваційний пакет).

Нагадаємо, уряд визначив графік підвищення мінімальної зарплати в Україні.

Читайте також: Зарплата лікаря в Україні повинна стартувати від 20-25 тис. грн, – Степанов

Джерело UATV
дата 15.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×