ГП “МПИУ” объявляет конкурс

Під час протистояння України зі збройною та інформаційною агресією з боку російської федерації є нагальна потреба у зміцненні інформаційного простору України та задоволенні потреб іноземної аудиторії. У нових реаліях повномасштабної війни та героїчного спротиву українців, мільйонів переселенців, надзвичайної міжнародної підтримки, ДП «МПІУ» продовжує свою місію, що полягає у консолідації української та світової спільноти довкола «українського порядку денного», знайомства світу з феноменами української багатонаціональної ідентичності, хоробрості, згуртованості й патріотизму.

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецького конкурсу для реалізації розвитку діджитал-платформи Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 17.03.2023 року № 19 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу для відбору ідей та концепцій, забезпечення їх реалізації  та створення різножанрових відео інформаційних матеріалів, для подальшого розміщення на діджитал-платформі Державного підприємства  «Мультимедійна платформа іномовлення України»  з метою просування у світі українського інформаційного  продукту та для виконання завдань державного іномовлення України.

Метою конкурсу є відбір конкурентоспроможних ідей та концепцій різножанрових відео-інформаційних матеріалів, які будуть висвітлювати для жителів Європи та США події в світі з означенням позиції України щодо цих подій.

Участь у конкурсі можуть прийняти юридичні особи будь-якої форми власності, що зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб таких юридичних осіб немає громадян російської федерації, а також фізичні особи – підприємці зареєстровані на території України.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах)  05.04.2023 року до 18:00 (включно).

Із зазначеною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Прямой эфир