Звільненню українських моряків сприятимуть будь-які заходи, вжиті Міжнародним трибуналом, – Зеркаль

uatv
25.05.2019
Фото з сайта krymr.com

Сьогодні, 25 травня, Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі оголосить своє рішення у справі України проти Росії щодо захоплених українських моряків та суден, яку розглядали два тижні тому. Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль наголосила, що будь-які заходи, вжиті Трибуналом, допоможуть звільнити моряків.

Про це вона написала у Facebook.

“Звісно, що чіткіше будуть сформульовані заходи, то простіше буде вимагати від Росії виконання наказу Трибуналу. Навіть якщо Трибунал вирішить, що не має підстав для ухвалення наказу про тимчасові заходи, це також буде кроком вперед у нашій стратегії по звільненню українських військових кораблів і моряків“, – зазначила Олена Зеркаль.

Україна звернулася із позовом до Міжнародного трибуналу, вимагаючи зобов’язати Росію звільнити захоплені військові кораблі та повернути їх під контроль нашої держави, припинити кримінальне переслідування проти 24 українських моряків, а також звільнити їх і повернути в Україну.

“Треба усвідомлювати, формулювання Трибуналу завжди інакші, ніж пропонує заявник. Тому не варто панікувати з цього приводу та відразу шукати “зраду”, – додала Олена Зеркаль.

Нагадаємо, під час засідання трибуналу ООН щодо агресії на Азові міжнародний адвокат розгромив аргументи Росії.

Засідання Міжнародного трибуналу відбулося у Гамбурзі 10 травня.

Джерело UATV
дата 25.05.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV