Звільнені з полону моряки передали гроші засудженому російському волонтеру

uatv
11.09.2019
Фото Facebook Nikolai Polozov

Українські моряки, які 7 вересня повернулися додому в результаті обміну ув’язненими між Україною та Росією, зібрали й передали кошти на допомогу російському волонтеру Костянтину Котову, засудженому в РФ за репресивною статтею.

Про це повідомив у Facebook адвокат Микола Полозов, інформує UATV.

Котов разом із правозахисницею Вікторією Івлєвою тривалий час допомагав українським морякам, коли вони перебували в полоні – збирав передачі, приходив на суди, брав участь у пікетах на підтримку українських військовополонених і політв’язнів, а також кримських татар.

“Коли українських моряків звільнили, вони дізналися, що волонтера Костю Котова посадили. І вони, як і раніше сам Костя, не змогли промовчати й залишитися осторонь. Сьогодні звільнені українські моряки зібрали гроші й попросили мене передати їх Вікторії Івлєвій, щоб вона розпорядилася ними на допомогу та підтримку російському політв’язневі Костянтину Котову. На знак вдячності та подяки за його підтримку у той момент, коли вони самі перебували у в’язниці”, – написав Микола Полозов.

За словами адвоката, суму в розмірі 12 400 українських гривень і 25 850 російських рублів він привезе до Москви і передасть Івлєвій.

Костянтина Котова затримали у липні цього року. Йому висунули обвинувачення за статтею 212.1 КК РФ.

“Цю репресивну статтю російська влада запровадила для тих, хто намагається реалізувати своє конституційне право на свободу зібрань”, – зазначив Полозов.

Буквально за тиждень волонтера засудили до 4 років увʼязнення.

Нагадаємо, Микола Полозов повідомив, що Росія зберігає статус обвинувачених для українських моряків і Бекірова.

Джерело UATV
дата 11.09.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×