ЗСУ проведуть у вересні масштабні навчання у відповідь на російські “Кавказ-2020”, – Таран

uatv
17.07.2020
Фото з сайта glavcom.ua

Поки що немає ознак, що Збройні сили РФ готуються до активних бойових дій біля адмінмежі з незаконно анексованим Кримом у Херсонській області. На півострові не фіксують дій зі створення ударних угрупувань.

Про це розповів міністр оборони Андрій Таран у Верховній Раді під час години запитань до уряду сьогодні, 17 липня, повідомляє Укрінформ.

Проте не варто скидати з рахунків непередбачуваність рішень політичного керівництва Росії, зазначив міністр. Щоб перевірити, чи Україна готова у разі потреби дати відсіч можливим діям з боку ЗС РФ, Збройні сили України готуються провести у вересні масштабні військові навчання “Об’єднані зусилля-2020”.

“З урахуванням накопичення військ під приводом підготовки до стратегічних навчань “Кавказ-2020” керівництвом Міністерства оборони України та Збройних сил планується в цей же час на останню декаду вересня проведення стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля-2020″. У рамках цього навчання нами планується перевірити спроможність Генерального штабу в новій J-структурі діяти відповідно до стандартів НАТО”, – сказав Таран.

Також під час навчань перевірять здатність організовувати взаємодію з пунктами управління Збройних сил НАТО.

“Планується проведення не лише командно-штабних навчань. Також буде перевірена бойова готовність, будуть проведені бойові стрільби Зенітно-ракетними комплексами, з літаками ВМС, з певними підрозділами і частинами Сухопутних військ, а також інших військових формувань, розташованих на наших полігонах на півдні України”, – розповів міністр.

Очільник Міноборони висловив сподівання, що країни-члени НАТО зможуть взяти участь у цих навчаннях. Зараз відбувається розробка плану їх проведення.

“Ця асиметрична відповідь (на російські військові навчання “Кавказ-2020″ – ред.), за нашою оцінкою, покаже готовність ЗСУ до надання достойної, гідної відсічі будь-яким спробам з боку Російської Федерації загострити ситуацію або почати масштабні бойові дії”, – додав Андрій Таран.

Нагадаємо, СБУ провела антитерористичні навчання у Чорному морі.

Читайте також: На Житомирщині десантники проводять навчання з бойовою стрільбою (ФОТО)

Джерело UATV
дата 17.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×