“Зроблено в Україні”: UATV перезапускає проект про національне виробництво

uatv
07.06.2019
Скрін UATV

Невдовзі увазі глядачів представлять оновлену версію програми
телеканалу іномовлення UATV  “Зроблено в Україні”, що розповідає про вітчизняне виробництво. Які “родзинки” додадуть автори до проекту, котрий уже завоював прихильність численної аудиторії далеко за межами України? Про це ми запитали в авторки програми Олени Мортко.

“Насамперед, змінюється сам формат. Він створюється у змішаних стилях репортажу, художньої документалістики та ігрових елементів, – зазначила журналістка. – Кожен із випусків розкриває технологічні секрети підприємств, які засновані в Україні й мають власне виробництво. Тематика дуже широка: від морозива, меблів та одягу до світлодіодних екранів, сучасних ферм і літаків”.

За словами Олени Мортко, кожна програма розпочинатиметься з ігрових елементів відеорозповідей героїв, котрі мають те чи інше ставлення до виробництва, про яке йтиметься далі.

В анонсі до випуску глядачі побачать основні акценти й цікавинки програми, які розкриваються в основній її частині.

Крім того, обов’язковим елементом оновленого проекту стане невеликий екскурс в історію, котрий відкриє, як давно люди почали цікавитись і використовувати у побуті певний товар чи виріб.

Як і раніше, творча група UATV показуватиме увесь цикл виробництва: від ідеї до реалізації проекту.

“Ми презентуємо сучасне українське виробництво, конкурентоспроможне у світі. Мета нашої команди – донести до аудиторії інформацію про вітчизняні товари, які відповідають стандартам якості, а за ціною набагато дешевші від закордонних аналогів”, – наголосила Олена Мортко.

Прем’єрний випуск програми, яка розповідатиме про світлодіодні екрани, вийде українською мовою 12 червня о 03:30. Оновлений проект “Зроблено в Україні” буде представлено на UATV українською, російською та англійською мовами.

Нагадаємо, нещодавно UATV з’явився в мережі ще одного білоруського провайдера. 

Джерело UATV
дата 07.06.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV