Зону ООС відвідала делегація експертів НАТО (ФОТО)

uatv
20.07.2019
Фото Міноборони України

У межах проекту з обміну досвідом у боротьбі з гібридними загрозами, ініційованого Міноборони України, у зоні проведення операції Об’єднаних сил побувала група експертів у галузі стратегічних комунікацій із країн-членів НАТО.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Представники делегації вивчали досвід і нові підходи, які застосовують ЗСУ, органи місцевої влади та структури сектору оборони й безпеки для реалізації стратегічних комунікацій у районі проведення ООС.

“Україна та її Збройні сили мають справді унікальний досвід у сфері зв’язків із громадськістю, проведенні інформаційних та психологічних операцій, реалізації проєктів цивільно-військового співробітництва та інших елементів системи стратегічних комунікацій”, – сказав заступник начальника штабу ООС із стратегічних комунікацій полковник Руслан Мирошниченко.

Експертів країн-членів НАТО під час візиту ознайомили з безпековою ситуацією у зоні ООС та діяльністю підрозділів ЗСУ у цьому напрямі. Також військові поінформували делегацію НАТО про гуманітарну ситуацію на Донбасі, зокрема про запобігання гуманітарній катастрофі серед місцевого населення.

Крім цього, члени іноземної делегації відвідали декілька населених пунктів поблизу лінії зіткнення.

Нагадаємо, раніше віце-адмірал США Ліза Франчетті запевняла, що НАТО продовжить співпрацю з Україною для досягнення безпеки в Чорному морі.

Джерело UATV
дата 20.07.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×