ЗНО-2020 та вступну кампанію перенесуть, – Міносвіти

uatv
25.03.2020
Фото з сайта testportal.gov.ua

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року перенесуть на пізніші дати через продовження карантину в зв’язку з пандемією коронавірусу.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний, інформує пресслужба МОН.

Як відомо, загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Усі заклади освіти, незалежно від форми власності та сфери управління, мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію в світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись залежно від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на пізніші дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН 26 березня.

Нагадаємо, що в Україні зафіксували 4-й летальний випадок від COVID-19.

Джерело UATV
дата 25.03.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV