Знайти злочинця за лічені хвилини: у Вінниці встановили камери зі штучним інтелектом (ВІДЕО)

uatv
10.08.2020
Скрін з відео

Технологію розпізнавання людей на вулицях міста тестують у Вінниці. Там встановили систему відеоспостереження зі штучним інтелектом. Вона дозволить не тільки стежити за порядком на вулицях, а й миттєво знаходити порушників. Навіть у великому натовпі програма розрізняє обличчя кожного, хто потрапляє в об’єктив, а також стать людини, її вік і ріст.

“З появою такої системи відчуваєш себе безпечніше. Якщо моя дитина не прийшла зі школи додому, можна буде побачити, куди вона попрямувала в цей час, довести до відома поліцію, і поліція швидше знайде”, – говорить мешканка Вінниці Ірина Корж.

Система може встановити і знайти порушника за лічені хвилини. На базі ситуативного центру все життя міста концентрується на моніторах комп’ютерів. Програма одночасно приєднана до більш ніж восьми сотень камер відеоспостереження по всій Вінниці, здатна обробляти їхній архів і розпізнавати об’єкти.

Одна з головних переваг камер – це допомога правоохоронцям. Система за лічені хвилини допомагає знайти загублену дитину або зниклого дорослого, або, наприклад, вкрадений велосипед.

Розумну систему поки тільки тестують. Також у місті планують впровадити ще одну технологію для камер – вони зможуть розпізнавати обличчя навіть у салонах автомобілів.

Усі подробиці – в сюжеті телеканалу “Дом“.

Джерело UATV
дата 10.08.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×