“Змінити страх на презирство”: Джемілєв закликав кримчан до спротиву проти окупантів (ВІДЕО)

uatv
26.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 26 лютого, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на форумі Age of Crimea у Києві закликав кримчан, які живуть в окупації, до спротиву.

Про це повідомляє UATV.

“Я закликаю всіх змінити страх на презирство з усіма похідними від цього принципами мирного ненасильницького спротиву окупації. Є на Сході розумна приказка: “Найбільше дорожить своєю шкурою той, чия шкура нічого не варта”. Я впевнений, що в Криму достатньо патріотів, які думають не про свою шкуру, а про майбутнє свого півострова, про майбутнє своїх дітей. Слава вірним патріотам Криму! Слава Україні!”, – заявив Джемілєв.

Він наголосив, що Крим обов’язково повернеться до України. Адже окупація півострову – це виклик усьому світу. Міжнародна спільнота не може довго з цим миритися.

Джемілєв зазначив, що деокупація певною мірою залежить від самих жителів Криму.

“Знаємо, що окупант жорстокий, брехливий і підступний, придушує будь-яке інакомислення, не гребуючи жодними методами. Але, коли йдеться про долю батьківщини та майбутнє наших дітей, ми маємо передусім думати про свій обов’язок і відповідальність перед ними”, – сказав лідер кримськотатарського народу.

За його словами, російські окупаційні війська мають бути негайно виведені з нашої території, відшкодований завданий в результаті агресії збиток, винуватці цієї злочинної агресії повинні бути притягнуті до відповідальності.

LIVE | Форум "Age of Crimea" з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації

LIVE | Форум "Age of Crimea" з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації

Опубліковано UATV українською Середа, 26 лютого 2020 р.

Нагадаємо, що Зеленський запровадив День спротиву окупації Криму на державному рівні.

Джерело UATV
дата 26.02.2020
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV