Злагодженість блоку НАТО – основна гарантія протидії агресії РФ, – Ходжес (ВІДЕО)

uatv
27.08.2020
Фото Укрінформ

У 2021 році, після президентських виборів у США, Білий дім усерйоз візьметься за відновлення НАТО і зможе відшкодувати той збиток, який був завданий Альянсу.

Таку надію в інтерв’ю Тетяні Поповій у програмі “На самом деле: Мир” на телеканалі “Дом” озвучив екскомандувач силами США Бен Ходжес.

“Я дуже сподіваюся, що у 2021 році, після президентських виборів у США, незалежно від прізвища президента, який здобуде перемогу, Білий дім усерйоз візьметься за відновлення НАТО і зможе відшкодувати той збиток, який був завданий Альянсу останнім часом через наш недогляд. Злагодженість блоку НАТО – це основна гарантія проти російської агресії і будь-яких інших військових загроз. Сильний і боєздатний Альянс здатний також впливати на Кремль, вимагаючи від нього неухильного дотримання ухвалених норм міжнародного права, особливо щодо України”, – сказав Ходжес.

При цьому основну загрозу безпеці США продовжує бачити з боку Китаю.

“Китай є значною загрозою для світу через свої дії в Південно-Китайському морі, політичну позицію щодо протестів у Гонконзі, погрози в бік Тайваню, а також спроб потрапити у внутрішні процеси європейських, африканських та інших країн по всьому світу за допомогою розкрадання технологій, кібершпіонажу і кібератак“, – повідомив екскомандувач силами США.

Читайте також: НАТО не несе загрози для Білорусі, – Столтенберг

Раніше стало відомо, що НАТО розширює наукову співпрацю з Україною.

Джерело UATV
дата 27.08.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×