Згідно із законом, скликати позачергове засідання ВР неможливо, – Парубій

uatv
17.07.2019
Фото Facebook Андрій Тетерук

Спікер парламенту повідомив, що, згідно із законом, не може скликати позачергове засідання парламенту на прохання президента України.

Про це голова ВР написав у Facebook.

“Володимир Зеленський звернувся до мене з проханням про скликання позачергового засідання Верховної Ради України, – зазначив він. – Однак скликання такого засідання не передбачено законом, адже регламент Верховної Ради України передбачає можливість скликання позачергового пленарного засідання у невідкладних випадках у період між пленарними засіданнями під час сесії ВРУ”.

Андрій Парубій додав, що оскільки останнє пленарне засідання 10 сесії Верховної Ради України VIII скликання, відповідно до календарного плану, відбулося 12 липня, у нього є єдина передбачена законодавством можливість – скликати на вимогу президента України позачергову сесію Верховної Ради України.

“Звернувся до президента з проханням привести свій лист до Верховної Ради у відповідність до вимог закону”, – уточнив спікер. 

Раніше президент України Володимир Зеленський звернувся до голови парламенту з ініціативою, щоб 18 липня провести позачергове засідання Верховної Ради.

Джерело UATV
дата 17.07.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV