Зенітно-ракетні війська України проводять тактичні навчання з бойовою стрільбою (ФОТО)

uatv
05.10.2019
Фото АрміяInform

У підрозділах зенітно-ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України розпочалися підсумкові тактичні навчання з бойовою стрільбою. Перевірять вишкіл розрахунків під час бойових пусків зенітних керованих ракет по повітряних цілях, майстерність володіння тактичними прийомами впродовж ведення протиповітряного бою, мобільність і злагодженість дій особового складу.

Про це пише повідомляє командування ПС ЗСУ із посиланням на АрміяInform.

Як розповів начальник зенітно-ракетних військ командування ПС ЗСУ генерал-майор Юрій Ставський, головною особливістю цьогорічних навчань є те, що наші підрозділи застосовуватимуть сучасний автоматизований мобільний командний пункт “Ореанда”.

“Це перше застосування “Ореанди” зенітно-ракетним полком в умовах, максимально наближених до бойових, після надходження його на озброєння. До цього “Ореанда” пройшла успішні заводські випробування та показала свою ефективність на подібних навчаннях минулих років”, – зазначив Ставський.

Цьогорічні підсумкові навчання проводяться в чотири етапи. Під час першого підрозділи відпрацьовують прикриття важливих державних об’єктів у районах постійної дислокації.

Під час другого основним завданням буде переміщення у визначений район.

На третьому етапі підрозділи ППО відпрацюють підготовку та ведення протиповітряного бою в новому районі, де відбуватимуться безпосередньо бойові стрільби. Заключний етап – оперативне залишення вогневих позицій і повернення в райони постійної дислокації.

Читайте також: Українські військові рятувальники здійснили стрибки з парашутом на Говерлу (ФОТО)

У командуванні зазначають, що цього року розмах навчань буде більшим, ніж минулого. Зокрема, залучається більше озброєння, особового складу, проведуть більше пусків ракет.

До навчань зенітно-ракетних військ також залучаються авіація і РТВ. Винищувачі бригад тактичної авіації імітуватимуть авіаналіт. Радіотехнічні війська здійснюватимуть розвідку та розпізнавання цілей. А роль реальних мішеней виконуватимуть БпЛА ВР-3 “Рейс”.

Крім того, фахівці ЗРВ візьмуть участь у випробуваннях нового озброєння та здійснять контрольно-льотні випробування зенітних керованих ракет у межах науково-дослідних робіт.

Нагадаємо, нещодавно на Одещині відбулися ракетні стрільби.

Джерело
дата 05.10.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV