Зеленський закликав Шмигаля вжити невідкладних заходів для захисту економічних інтересів України

uatv
06.08.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський звернувся до прем’єрміністра Дениса Шмигаля з листом, у якому закликав невідкладно вжити спільно з Апаратом Ради національної безпеки і оборони, Службою безпеки України вичерпних заходів щодо захисту економічних інтересів держави.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Так, необхідно забезпечити проведення всеосяжної оцінки стану діяльності об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, зокрема виявлення та усунення факторів, що блокують їхню роботу.

Також Зеленський наполягає на вжитті комплексних заходів з метою унеможливлення економічно необґрунтованого відчуження майна підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, та суб’єктів господарювання з корпоративними правами держави.

Крім того, слід здійснити системну оцінку впливу на стан економічної безпеки держави приватизації або продажу корпоративних прав у статутному капіталі підприємств, що мають монопольне (домінуюче) становище на ринку товарів, науково-дослідних (науково-технічних) установ, а також підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, зокрема публічного акціонерного товариства “Мотор Січ“.

Про результати прем’єрміністр має проінформувати президента особисто.

Читайте також: Збитки держпідприємств за минулий рік становлять 170 млрд грн, – Фонд держмайна (ВІДЕО)

Раніше Володимир Зеленський зустрівся з інвесторами, які планують реалізувати в Україні низку проєктів.

Джерело UATV
дата 06.08.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×