Зеленський закликав міжнародну спільноту разом боротися проти проявів антисемітизму (ВІДЕО)

uatv
19.08.2019
Скрін із відео

На сьогодні Праведниками народів світу є понад 2,5 тис. українців. За цим показником наша держава посідає четверте місце серед інших країн.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру, інформує UATV.

За словами глави української держави, пам’ять про жертв має слугувати попередженням про те, що ідеологія нетерпимості та насильства відбирає найцінніше – людське життя. Також Володимир Зеленський закликав інші країни долучитися до боротьби проти проявів антисемітизму.

“Сьогодні тут, у Бабиному Яру, ми закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті. Україна разом з усім цивілізованим світом демонструє єдність і стоїть на сторожі гуманізму, толерантності, свободи та демократії”, – наголосив президент України.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу зазначив, що його народ завжди пам’ятатиме трагедію Бабиного Яру й не забуватиме про тих, хто, ризикуючи власним життям, намагався врятувати інших.

“Ми пам’ятатимемо про вчинки Праведників народів світу, які важили своїм життям заради того, щоб врятувати євреїв. Вони ризикували не тільки своїм життям, а й життям своїх родин, і дуже часто платили найвищу ціну за це. Ми досі про них не забуваємо”, – сказав він.

Також Нетаньягу подякував Україні за збереження пам’яті про трагічні події в історії єврейського народу і великий внесок у боротьбу з антисемітизмом.

Нагадаємо, Україна та Ізраїль підписали низку важливих договорів.

Джерело UATV
дата 19.08.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV