Зеленський вручив нагороди, присвоєні з нагоди Дня Конституції

uatv
07.07.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський вручив державні відзнаки, які були присвоєні з нагоди Дня Конституції.

Про це інформує пресслужба ОП.

Глава держави переконаний, що державна нагорода – це можливість продемонструвати, що Україні небайдужі талановиті громадяни.

За його словами, для держави однаково важливі всі сфери та професії: медіа, медицина, правопорядок, оборона, мистецтво та шоу-бізнес.

Генеральний директор – художній керівник театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний театр оперети” Богдан Струтинський, який отримав орден “За заслуги” І ступеня, зазначив, що ця нагорода – визнання досягнень його колективу.

“Мистецтво відповідає не тільки за логіку, а й за стан душі. Воно дає можливість іншим людям в інших галузях отримати енергію для свого творення, відкрити більше самих себе. Тому однозначно мистецтво повинне мати спеціальну державну програму щодо його підтримки. Тому що без нього ми не будемо знати, що будувати й куди рухатися”, – сказав Струтинський.

Режисер та сценарист Наріман Алієв, який отримав почесне звання “Заслужений діяч мистецтв”, наголосив на важливості державної підтримки вітчизняного кінематографу.

“Щоб створилася індустрія, з’явився певний план професійних людей, які можуть створювати та робити. На цій базі буде глядач, і зможуть приходити приватні гроші та ресурси, щоб ми працювали незалежно, незважаючи на державні гроші” – заявив режисер.

Раніше президент вручив нагороди військовим морякам.

Нагадаємо, що Зеленський вручив 22 рятувальникам державні нагороди (ФОТО).

Джерело UATV
дата 07.07.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×