Зеленський та Юнкер обговорили проведення саміту Україна-ЄС у Києві

uatv
05.06.2019
Фото Укрінформ-UATV

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у межах робочого візиту глави держави до інституцій ЄС і НАТО, інформує АП.

“Сторони висловили зацікавленість у проведенні 8 липня цього року 21-го саміту Україна-ЄС у Києві”, – йдеться в повідомленні.

Президент України наголосив на незмінності закріплених у Конституції України пріоритетів, передусім стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО, а також готовності України дотримуватися взятих на себе зобов’язань, зокрема у взаєминах із міжнародними фінансовими інституціями.

Фото АП

Глава держави подякував європейській стороні за незмінну підтримку з боку ЄС суверенітету та територіальної цілісності України, а також особливу роль, яку відіграє Європейський Союз у стримуванні російської агресії проти України, подоланні її наслідків, вирішенні соціальних, гуманітарних та інших проблем, спричинених нею.

“Наша мета залишається незмінною – звільнення Донбасу виключно політико-дипломатичними засобами”, – заявив президент України, відзначивши важливість продовження та посилення санкційної політики ЄС щодо РФ.

Очільник Європейської комісії запевнив у повній підтримці України з боку ЄС у реалізації її євроінтеграційного вибору на шляху демократичних та ринкових перетворень.

Раніше представники Адміністрації президента та інституцій ЄС підтвердили наміри провести саміт Україна-ЄС.

Джерело UATV
дата 05.06.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV