Зеленський та Шмигаль привітали українців із шостою річницею визволення Слов’янська і Краматорська (ВІДЕО)

uatv
05.07.2020
Фото ОП

Сьогодні виповнюється 6 років із дня визволення українською армією від російської окупації Слов’янська і Краматорська. Президент України Володимир Зеленський і прем’єрміністр Денис Шмигаль привітали українців.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Офіс президента.

Президент під час виступу в Одесі з нагоди Дня Військово-морських сил зазначив, що сьогодні ми вклоняємося кожному, хто повернув Слов’янськ і Краматорськ до України.

“Сьогодні в нашій країні подвійне свято! Адже, крім Дня ВМС, ми відзначаємо шосту річницю визволення Слов’янська і Краматорська. Шість років тому усією країною ми допомагали нашому війську, з тривогою в серці і молитвою в душі чекали радісних новин зі сходу. Сьогодні ми вклоняємося кожному, хто повернув Слов’янськ і Краматорськ до України”, – сказав президент.

Участь Президента України Володимира Зеленського в урочистих заходах з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗСУ.

Участь Президента України Володимира Зеленського в урочистих заходах з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗСУ.

Опубліковано Офіс Президента України Субота, 4 липня 2020 р.

З нагоди звільнення міст було організовано відеовключення з Краматорська, де перебував прем’єрміністр Денис Шмигаль.

“Ми сьогодні відчуваємо єдність України, і цей телеміст демонструє єдність країни – від Одеси до Краматорська, щодень – від Ужгорода до Донецька й Луганська. Україна – єдина, соборна, неподільна, незалежна і в найближчий час буде мирною”, – зазначив голова уряду.

Читайте такожЗагроза повномасштабної агресії з боку РФ актуальна з 2014 року, – Неїжпапа

Як повідомляє Урядовий портал, Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди річниці звільнення Слов’янська та Краматорська.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня Військово-морських сил ЗСУ. Він наголосив, що Україна не дозволить знищити систему чорноморської безпеки.

Джерело UATV
дата 05.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×