Зеленський розповів Нетаньягу три історії про Голокост, зокрема про свою сім’ю (ВІДЕО)

uatv
24.01.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський та прем’єрміністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу провели брифінг напередодні своєї двосторонньої зустрічі.

Про це інформує UATV.

За словами Зеленського, на зустрічі обговорять посилення та поглиблення відносин між двома країнами.

“Ми з вами будемо обговорювати співробітництво у галузі ІТ, у галузі туризму. Ми також обговоримо, як можемо спільно протистояти у сьогоднішньому світі проти сил і режимів, які зазіхають на наші демократичні цінності. Сподіваюся, що наші сьогоднішні переговори відбудуться у дусі дружби і взаєморозуміння”, – зазначив глава ізраїльського уряду.

Також Зеленський розповів три історії про Голокост.

У першій йшлося про завідувачку садка в Криму Саїде Аріфову, яка ховала єврейських дітей і видавала їх за кримських татар.

Друга історія – про полоненого концтабору, українського греко-католицького священика Омеляна Ковча, який відмовився від дострокового звільнення з табору “Майданек”, щоб духовно підтримувати в’язнів.

“Третя історія – історія сім’ї, де було четверо братів. Троє з них, а також їхні батьки, стали жертвами Голокосту. Залишився четвертий брат – у той час він був на фронті. Він повернувся живим, пройшов Другу світову війну, зробивши внесок у перемогу над нацизмом. Через два роки після війни в нього народився син, а через 31 рік – онук. Через 40 років онук став президентом – і сьогодні він стоїть перед вами, пане прем’єрміністре”, – розповів Володимир Зеленський про свою родину.

Нетаньягу, в свою чергу, назвав ці історії дуже емоційними. Також він висловив співчуття українському народові у зв’язку зі збиттям Іраном літака МАУ.

Раніше Зеленський обговорив з президентом Ізраїлю посилення співпраці між країнами.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV