Зеленський перевірив відновлення синагоги в Херсоні, яку у квітні намагалися підпалити

uatv
27.06.2020
Фото ОП

У межах робочої поїздки до Херсонської області президент України Володимир Зеленський відвідав синагогу Хабад, яку у квітні 2020 року намагалися підпалити зловмисники.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Офіс президента.

Глава держави зустрівся з головним рабином Херсона та Херсонської області Іосифом-Іцхаком Вольфом та ознайомився з роботою синагоги. Глава держави також оглянув відремонтовані частини будівлі, які зловмисники пошкодили під час спроби підпалу.

Іосиф-Іцхак Вольф подякував президенту за швидку реакцію української влади на цей акт антисемітизму. За три тижні після інциденту правоохоронці затримали двох підозрюваних у цьому злочині.

Читайте також: У постраждалих від повені районах відновили проїзд по дорогах державного значення, – Зеленський

Під час зустрічі глава держави та головний рабин регіону вручили листи-подяки начальнику поліції Херсонщини Олександру Прокудіну та голові СБУ в регіоні Сергію Криворучку за швидке розкриття злочину.

“Головне навіть не те, що це швидкий і правильний результат. Я думаю, що найголовніше – і це сталося – що всі люди бачать, що в Україні є громадяни України. І, незважаючи на національність, віросповідання, всі вони захищені державою Україна, нашими інституціями, нашими правоохоронцями. Найголовніше – щоб усі себе відчували тут, як люди”, – сказав Зеленський.

Раніше Володимир Зеленський ухвалив рішення про відставку Андрія Балоня з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

Джерело UATV
дата 27.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV