Зеленський ознайомився з планом відновлення зруйнованого мосту через річку Прут (ФОТО)

uatv
08.07.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський під час свого візиту у Чернівецьку область відвідав село Маршинці, яке цього року постраждало від масштабної повені, та оглянув зруйнований міст через річку Прут.

Про це інформує пресслужба ОП.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук розповів, що основний міст через Прут, який з’єднував Новоселицький і Герцаївський райони, був зруйнований ще під час паводка 2008 року. Тому транспортне сполучення між районами здійснюється через місто Чернівці з обходом близько 50 км. Для переправи через водойму використовували тимчасовий технологічний армійський міст. Але повінь 2020 року зруйнувала і його.

Проєкт будівництва передбачає влаштування мостового переходу завдовжки 323,6 погонних метра з комплексом берегоукріплювальних споруд і підходами до нього загальною протяжністю 1,8 км.

Вартість проєкту нині становить 377 млн грн. У 2020 році на нього виділили 60 млн грн, тож для завершення потрібно ще 317 млн грн. Очільник Укравтодору запевнив, що міст буде зведено до кінця поточного року.

Читайте також: Родини, які постраждали від пожеж на Луганщині, отримають по 300 тис. грн, – президент (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, що поблизу села Осколонівка Новоайдарського району Луганської області на території двох лісництв виникла масштабна лісова пожежа. Як повідомляли в МВС, кількість жертв зросла до шести.

Джерело UATV
дата 08.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×