Зеленський обговорив з директоркою МВФ розширення програми співпраці

uatv
23.03.2020
Фото Укрінформ

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою.

Про це інформує пресслужба ОП.

Сторони обговорили фінансово-економічну ситуацію в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусу. Президент розповів про стан справ у нашій країні та заходи, вжиті для запобігання поширенню COVID-19.

Зеленський та Георгієва обговорили розширення програми співпраці України з МВФ для підтримки подальших реформ, а також кроки щодо імплементації цієї програми.

“Ми обговорили збільшення суми підтримки України з боку Фонду в час великих викликів для економіки, пов’язаних зі світовою пандемією. Сьогодні потрібно діяти активно та швидко, щоб мінімізувати негативний вплив пандемії та пов’язаних з нею обмежень на економіку й добробут громадян”, – наголосив глава держави.

Сторони також домовилися координувати спільні дії щодо розширення програм підтримки України міжнародними партнерами, зокрема щодо збільшення їхнього обсягу.

“Мала дуже конструктивну розмову з президентом Володимиром Зеленським і висловила нашу підтримку Україні, оскільки держава стоїть перед величезними викликами у зв’язку з поширенням коронавірусу”, – зазначила Крісталіна Георгієва.

Раніше Денис Шмигаль розповів, що переговори з МВФ щодо виділення траншу тривають.

Джерело UATV
дата 23.03.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV