Зеленський обговорив із Помпео отримання від США кредитних гарантій

uatv
06.04.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський і державний секретар США Майк Помпео у телефонній розмові обговорили питання протидії коронавірусу.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт глави держави.

Зеленський висловив підтримку США у боротьбі з пандемією та співчуття американцям, які втратили близьких.

“США зараз в епіцентрі боротьби з пандемією. Поділяю біль тисяч американців, які втратили близьких, щиро бажаю якнайшвидшого одужання тим, хто зараз бореться з хворобою. Впевнений, що США успішно пройдуть через ці випробування. Бажаю вам міцного здоров’я”, – сказав перезидент.

Глава держави також подякував американській стороні за виділення цільової допомоги Україні для боротьби з коронавірусом.

“Вдячний США за виділення цільової допомоги, 1,2 мільйона доларів, на боротьбу з коронавірусом”, – сказав Зеленський.

Було також обговорено можливості отримання Україною від Сполучених Штатів кредитних гарантій, необхідних для стабілізації економіки – на додаток до ресурсів, які наша держава планує отримати від МВФ, Світового банку та інших іноземних партнерів.

Окрім цього, Зеленський проінформував про ситуацію на Донбасі та виконання домовленостей після зустрічі у Нормандському форматі, яка відбулася торік у грудні.

Раніше повідомлялося, що Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час пандемії.

Джерело UATV
дата 06.04.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV