Зеленський і Туск анонсували проведення саміту Україна-ЄС у липні (ВІДЕО)

uatv
05.06.2019
Фото АП

Сьогодні, 5 червня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Європейської ради Дональдом Туском у Брюсселі.

Про це повідомляє UATV.

Під час спільного підходу до преси Володимир Зеленський заявив, що 8 липня відбудеться саміт Україна-ЄС. Він наголосив, що Україна має продовжувати свій рух до Євросоюзу, адже це гарантія незалежності нашої держави.

“Україна в ЄС – це смерть російського імперського проекту. Більше того, це потужний удар проти російської авторитаризму, це шлях до демократичних змін у Росії і всього пострадянського простору”, –  сказав глава держави на зустрічі з Дональдом Туском.

Він наголосив, що готовий проводити необхідні реформи для наближення України до європейських стандартів. 

“Не може бути Європи без України”, – нагадав Дональд Туск свою історичну промову після зустрічі з українським президентом.

Президент Європейської ради запевнив, що ЄС продовжить активно підтримувати Україну, особливо у боротьбі з російською агресією.

Раніше Володимир Зеленський під час свого першого закордонного візиту до Брюсселя зустрівся з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером та генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

Джерело UATV
дата 05.06.2019
категорії Випуски новин, Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV