Зеленський і делегація України на Ізраїльському форумі поступилися місцями жертвам Голокосту

uatv
23.01.2020
Фото ОП

На Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту в Ізраїлі Володимир Зеленський та делегація від України поступилася своїми місцями людям, які були жертвами цієї трагедії.

Про це повідомив у Facebook глава української держави Володимир Зеленський, інформує UATV.

Він зазначив, що після прибуття до Ізраїлю представники України дізналися, що через великий інтерес до форуму та обмежену кількість місць на подію могли не потрапити люди, які колись пережили цю трагедію.

“Вирішили передати моє місце та місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду. Вважаю, що це правильно… На основний захід мають потрапити ті, хто на це найбільше заслуговує. Ті, хто здійснив найвеличніший подвиг – зберіг життя тоді, коли його практично неможливо було зберегти”, – зазначив президент.

Але такі зміни ніяким чином не вплинуть на вшанування українською делегацією пам’яті жертв Голокосту.

“Братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем’єрміністром та спікером Кнесету Держави Ізраїль”, – додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 23 січня, президент України перебуває з робочим візитом в Ізраїлі, де візьме участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц.

Джерело UATV
дата 23.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×