Зеленський доручив підготувати перелік об’єктів, які розширять “Велике будівництво”

uatv
14.07.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність підготовки чіткого переліку та плану реалізації об’єктів, які розширять програму “Велике будівництво” в наступному році.

Про це глава держави сказав на нараді з членами Кабінету міністрів, інформує пресслужба ОП.

За його словами, йдеться про театри, музейні комплекси тощо, щоб уже зараз відповідальні міністерства та облдержадміністрації запланували виділення на це коштів.

Президент доручив реалізувати це завдання до 1 вересня.

Заступник очільника ОП, керівник Координаційної ради з реалізації програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко повідомив, що спорудження доріг державного значення триває за графіком. У найближчі місяці очікується відкриття багатьох відремонтованих автошляхів.

Тимошенко зазначив, що за місяць роботи Координаційної ради був сформований остаточний перелік усіх об’єктів, які зводитимуться в межах національної програми “Велике будівництво”.

Що стосується доріг місцевого значення, то були певні проблеми з освоєнням виділених коштів. Так, станом на 1 травня обласні державні адміністрації отримали понад 6 млрд грн на місцеві дороги, а використали всього 1,9 млрд грн, тобто 30%.

“Але станом на 1 липня ОДА було отримано 10 млрд і вже використано 5,52 млрд грн – це 55%. Фактично ми прискорилися й будемо прискорюватися далі. Деякі області, які швидко працюють, вже невдовзі здадуть усі свої об’єкти “Великого будівництва”. Наприклад, Харківська область здає 1 серпня всі дороги”, – повідомив заступник керівника ОП.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов додав, що всього планується капітально відремонтувати або збудувати 210 приймальних відділень.

Загалом у межах програми “Велике будівництво” капітально реконструюється чи будується з нуля приблизно 600 об’єктів. На сьогодні загальний відсоток будівельної готовності об’єктів – 52%, зокрема школи – 57%, садки – 54%, спортивні споруди – 41%.

У свою чергу прем’єр Денис Шмигаль нагадав, що завдяки програмі, дорожньому будівництву та іншим заходам за два останні місяці через центри зайнятості вдалося працевлаштувати 174 тисячі осіб.

Раніше Кабміну доручили розібратися з несправедливим нарахуванням пенсій родинам загиблих воїнів.

Читайте також: Президент вимагає максимального покарання для п’яних водіїв, які вчинили смертельні ДТП

Джерело UATV
дата 14.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×