“Зелені номери” і більше прав на дорозі: Рябчин розповів про переваги електромобілів (ВІДЕО)

uatv
16.10.2020
Скрін з відео

Власникам електромобілів почали видавати спеціальні номерні знаки зеленого кольору.

Про те, скільки буде коштувати встановити собі такий знак, і про переваги користування таким видом транспорту в Україні розповів у програмі “Официальный разговор” на телеканалі “Дом” радник віцепрем’єрміністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Олексій Рябчин.

“Можу сказати, що в нас електромобілів зараз більше, ніж у Росії і Польщі разом узятих. Понад 30 тисяч. Вони дуже популярні в містах як перша машина, як друга машина. Тому що за день ти проїжджаєш 30, 40, 50, 100 км максимум. А коштує це копійки, порівняно з бензиновим двигуном”, – зазначив він.

Такі авто мають низку переваг. На електромобілях дозволяється їздити смугою для громадського транспорту, на парковках із зарядним пристроєм їм повинні поступатися місцем. Також є ще багато інших пільг і знижок. При цьому зелені номерні знаки зчитують навіть чорно-білі камери відеоспостереження.

Закон, який регламентує зазначені нововведення, був прийнятий ще рік тому. Однак був потрібний якийсь час, щоб увідповіднити ці зміни з європейським законодавством та внести їх у таблиці автомобільних кодів і міжнародних номерних знаків.

“Коштує заміна з оформленням усіх реєстраційних документів і виготовленням самого номерного знака 600 гривень, як мені сказали в сервісному центрі МВС”, – зазначив Олексій Рябчин.

Раніше повідомлялося, що в Україні стрімко зростає кількість електрокарів.

Читайте також: В Україні зріс попит на нові автомобілі

Джерело UATV
дата 16.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×