Здоров’я, миру і добра: Зеленський приймає вітання з днем народження

uatv
25.01.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський 25 січня відзначає свій день народження, йому виповнилося 42 роки. Главу держави вже привітала його дружина і президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Про це повідомляє UATV.

У своєму привітанні, опублікованому в Instagram, Зеленська зазначила, що завжди боці чоловіка.

“Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво. Так почуваєшся, коли поряд – справжній чоловік. Той, на кого можеш покластися в усьому. Який справді слухає і в потоці твоїх слів знайде та зрозуміє головне. В обіймах котрого виклики ззовні стають малими та нестрашними. Справжній чоловік – той, з яким до снаги, здавалося б, неможливе. А ще поруч з таким обов’язкове відчуття легкого запаморочення й “метеликів” усередині. Коханий, з твоїм днем! Спасибі закожну мить разом! Нехай їх буде ще нескінченно багато. Навіть якщо й різних, але обов’язково – рука в руці, з поглядами, зверненими одне до одного”, – пише дружина президента.

https://www.instagram.com/p/B7vEN_0n0WR/

Водночас Олександр Лукашенко, вітаючи Володимира Зеленського,  висловив упевненість у поглибленні дружних зв’язків двох країн. Про це повідомляється на сайті президента Білорусі.

“Упевнений, що взаємодія на вищому рівні дасть змогу поглибити дружні зв’язки між білорусами і українцями, а ваше віддане служіння на користь Батьківщини й надалі сприятиме процвітанню України“, – йдеться в привітанні.

Білоруський лідер висловив задоволеність результатами II Форуму регіонів України та Білорусі, який відбувся в жовтні 2019 року в Житомирі, а також процесом реалізації домовленостей, досягнутих під час зустрічі лідерів двох країн на цьому заході.

Крім того, Лукашенко побажав Зеленському міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру та добра.

Раніше Зеленський заявив, що на нинішню українську владу очікує багато кадрових змін, допоки не буде сформована ідеальна команда.

Джерело UATV
дата 25.01.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV