Збиття MH17 над Донбасом: міжнародна слідча група має свідка запуску ракети

uatv
24.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

У Спільної слідчої групи (JIT), яка розслідує збиття малайзійського Boeing рейсу МН17 в небі над Донбасом у 2014 році, є свідок запуску ракети по пасажирському літаку.

Про це заявив генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке у коментарі американському телеканалу CBS, інформує 24 канал.

На запитання, чи має слідство свідків запуску ракети, генпрокурор відповів ствердно, а на уточнення, скільки саме свідків, зазначив: “Я сказав, що у мене є очевидець, я не сказав, скільки їх”.

Вестербеке також наголосив: він не сумнівається у тому, що зенітно-ракетний комплекс “Бук“, з якого була випущена ракета по пасажирському літаку, походить саме із 53-ї зенітної ракетної бригади збройних сил Російської Федерації.

Також, за словами генерального прокурора Нідерландів, Росія упродовж останніх 5 років не допомагала розслідуванню. Він зазначив, що РФ повинна була надати усю інформацію та усі докази, які були потрібні, проте не зробила цього.

“Вони повинні були сказати нам на другий день після того, як це сталося. Вони повинні були сказати нам: “Ми зробили помилку” або “Ми зробили те, чого не повинно було статися”. Вони повинні були вийти вперед. Це те, що вони повинні були зробити, і вони ніколи не робили цього”, – додав Фред Вестербеке.

Раніше повідомлялося, що прокуратура Нідерландів висунула обвинувачення чотирьом фігурантам у справі катастрофи MH17.

Джерело 24 канал
дата 24.02.2020
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV