Збиття літака МАУ: в Ірані сьогодні відбудеться другий етап перемовин

uatv
18.10.2020
Фото АР

У неділю, 18 жовтня, в Ірані триватимуть переговори щодо збиття  українського пасажирського літака над Тегераном у січні 2020 року.

Про це розповів заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін, інформує УНН.

За словами дипломата, у перемовинах візьмуть участь представники всіх ключових відомств у цьому процесі: починаючи від органів досудового розслідування, прокуратури. Є представники Міністерства оборони, МЗС, СБУ.

“Їдемо за тим, щоб дізнатись правду“, – зазначив Єнін.

Робота триватиме у межах трьох робочих груп: перша присвячена діяльності авіаційної влади, там будуть працювати експерти Державіаслужби і Украероруху.

“Друга група присвячена досудовому розслідуванню, ми хочемо дізнатись про прогрес, досягнутий іранською стороною. Буде панель, присвячена військовим питанням, у якій візьмуть участь фахівці Міністерства оборони”, – додав заступник керівника МЗС.

Євгеній Єнін також поінформував, що на завтра, 19 жовтня, заплановані загальні переговори за участі заступників міністрів закордонних справ України та Ірану. Під час цього засідання мають підбити попередні підсумки діяльності робочих груп.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ напередодні другого раунду переговорів щодо компенсації за збиття літака МАУ над Тегераном провів зустріч із послами країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі.

Раніше Єнін прокоментував звіт Ірану про дані з “чорних скриньок”.

Джерело УНН
дата 18.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×