Заява РФ про можливість виходу областей з території України – продовження гібридної агресії, – МЗС

uatv
02.12.2019
Фото UATV

Заява про можливість виходу областей зі складу України, яку озвучив голова Державної думи Росії В’ячеслав Володін, є продовженням гібридної агресії та черговою спробою розпалити міжнаціональну ворожнечу у нашій державі.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар у Facebook, повідомляє UATV.

“Провокаційні формулювання і тон заяви спрямовані проти територіальної цілісності України та вкладаються в логіку продовження гібридної агресії РФ проти нашої держави”, – зазначив Боднар.

Такою заявою країна-агресор намагається вкотре розпалити міжнаціональну ворожнечу в Україні, наголосив заступник очільника МЗС.

Також Боднар додав, що російські окупанти системно знищують українську і кримськотатарську освіту на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в незаконно анексованому Криму.

“За майже 6 років окупації у 76 (!) разів зменшилася кількість учнів у Криму, які навчалися української мовою: з 13 тисяч учнів залишилося всього лише 172“, – нагадав він.

Тому справжньою метою заяви Володіна може бути відволікання уваги світової громадськості “від політики утисків і залякування Кремля на тимчасово окупованих територіях України, а також всередині Росії”, – зазначив Боднар.

Нагадаємо, на саміті НАТО обговорять російську загрозу.

Джерело UATV
дата 02.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×