Завтра “суд” в окупованому Криму продовжить розглядати справу Бекірова, – адвокат (ВІДЕО)

uatv
12.09.2019
Скрін з відео

У п’ятницю, 13 вересня, окупаційний суд Криму продовжить розглядати кримінальну справу Едема Бекірова. На попередньому засіданні 6 вересня, на якому політв’язень не був присутній, “суд” прийняв рішення про примусовий привід обвинуваченого.

Про це розповів адвокат Олексій Ладін під час пресконференції, присвяченій звільненому українському політв’язню Едему Бекірову, повідомляє UATV.

“6 вересня Бекіров не прийшов на засідання, і суд прийняв рішення про примусовий привід. Завтра, 13 вересня, відбудеться чергове судове засідання, на якому судові пристави відзвітують, чи змогли вони виконати примусовий привід і доставити Едема Бекірова в Центральний районний суд Сімферополя. Захист в свою чергу представить медичні документи про те, що Бекіров після операції, перебуває в лікарні і фізично не може прийти. Яким чином надалі розвиватиметься кримінальна справа Бекірова, поки прогнозувати складно. Я сподіваюся, що все-таки розум візьме гору, прокуратура відкличе звинувачення, і кримінальну справу щодо нього буде припинено”, – сказав адвокат.

Також Олексій Ладін зазначив, що коли проти Бекірова порушували кримінальну справу, співробітники ФСБ не розуміли реального стану здоров’я затриманого.

Зараз з трьох томів кримінальної справи один том – це копії медичних документів, які представив захист, зазначив адвокат.

Нагадаємо, раніше правозахисник Микола Полозов повідомив, що РФ зберігає статус обвинувачених для українських моряків і Бекірова.

Джерело UATV
дата 12.09.2019
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV