Завтра комітет Генасамблеї ООН розгляне проєкт “кримської” резолюції

uatv
13.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

У четвер, 14 листопада, Третій комітет Генасамблеї ООН розгляне проєкт “кримської” резолюції, в якому йдеться  про захист прав людини в окупованому Криму.

Про це розповів речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

Розгляд документа почнеться у Нью-Йорку опівдні (увечері за київським часом). Ніколенко розповів, що резолюцію розробила українська делегація, її співавторами стали близько 40 країн. В її основі три “кримські” резолюції, схвалені у 2016-2018 роках.

“Хочу нагадати, що починаючи з 2016 року, Україна вносить на розгляд спочатку Третього комітету, а згодом і Генеральної асамблеї проект резолюції “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна”, що має на меті захист прав людини в умовах російської окупації. Ми аналізуємо процеси, які відбуваються в Криму, тож додали цього року до тексту низку нових елементів”, – сказав речник.

Ніколенко відзначив, що Росія продовжує незаконні арешти кримчан та проводить політику зміни демографічної ситуації в окупованому Криму, що є грубим порушенням міжнародного права. Тому ООН повинна відреагувати на дії країни-агресора.

Раніше UATV повідомляло, що Україна внесе на розгляд ГА ООН оновлений проєкт “кримської” резолюції.

Читайте також: Вирок 6 кримським татарам є політично вмотивованим, – МЗС

Джерело Укрінформ
дата 13.11.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV