Завдяки волонтерам українські воїни відчувають підтримку народу, – Олексій Ноздрачов

Волонтери є тим голосом народу, який допомагає солдатові у відновленні

uatv
05.12.2018
Фото UATV

Сьогодні, 5 грудня, в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерів. Якби не волонтери й добровольці, наша армія не була б такою, якою вона є зараз, розповів в інтерв’ю UATV начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов.

“Україна має майже 100-річний досвід волонтерського руху, відколи було створено товариство Червоного Хреста України. Звичайно ж, 2014 рік дозволив народитися волонтерству в Донецькій і Луганській областях, коли вся країна взялася допомагати ВСУ та Нацгвардії у відновленні територіальної цілісності України. І, звичайно ж, колосальна праця й увага дозволили ВСУ за короткий термін перебудуватися”, – зазначив Ноздрачов.

Він наголосив, що зараз армія відрізняється від тієї, що була в 2014 році, але волонтерство залишається важливим інструментом військово-громадянського діалогу між ЗСУ та цивільним сектором. “Зараз кількість волонтерів зменшилася, на це впливає як стан у зоні конфлікту, так і економічна ситуація, а також розуміння того, що армія може вже сама себе забезпечити”, – розповів начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ.

Олексій Ноздрачов рекомендує волонтерам перейти від матеріально-технічної допомоги українським воїнам до психологічної.

“Український солдат повинен відчувати розуміння й турботу народу, і якраз волонтери є тим голосом народу, який допомагає солдату в його відновленні та реабілітації”, – підсумував гість студії.

Дивіться телеверсію інтерв’ю з начальником Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексієм Ноздрачовим 6 грудня о 15:00 у програмі “Лицом к лицу”. 

Наталія СОФІЄНКО, UATV

Джерело UATV
дата 05.12.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV