Затриманого у Криму українця вивезли із спецприймальника у невідомому напряму – ЗМІ

Вчора МЗС України вимагало від Росії повідомити місце перебування Олександра Стешенка

uatv
25.04.2018

Фото з сайта krymr.org

Затриманого ФСБ після перетину адмінкордону з анексованим Росією Кримом харків’янина Олександра Стешенка відвезли зі спецприймальника для осіб, які відбувають адмінпокарання, в невідомому напрямку.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Як зазначає видання, 24 квітня Стешенка мали випустити із спецприймальника, зустрічати харків’янина прибули адвокати. Вони сподіваються, що білий мікроавтобус, який перехопив Стешенка, виїхав на адмінкордон між Кримом і материковою Україною.

Нагадаємо, вчора Міністерство закордонних справ України вимагало від Росії повідомити причини затримання і місце перебування затриманого у окупованому Криму українця Олександра Стешенка.

Про зникнення 27-річного харків’янина повідомила організація КримSOS ще 12 квітня.

“На гарячу лінію зателефонувала мати Олександра Стешенка й повідомила, що її сина було затримано “прикордонниками” РФ на КПВВ “Чонгар” під час в’їзду в окупований Крим”, – повідомили в організації.

Зазначається, що він їхав до окупованого Росією Криму до знайомої в гості.

Напередодні кримський адвокат Едем Семедляєв повідомив, що зниклий після перетину адмінкордону з Кримом Олександр Стешенко знайшовся в кримському спецприймальнику для адміністративно затриманих.

Джерело Крим.Реалії
дата 25.04.2018
категорії Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV