Засудженим у Таїланді українцям можуть вдвічі скоротити термін ув’язнення, – посольство

uatv
14.05.2019
Фото Facebook Посольство України в Таїланді

Українцям, які ув’язнені в Таїланді, можуть зменшити терміни покарання вдвічі від вироку суду, а декількох навіть звільнити з нагоди коронації нового тайського монарха Рами Х.

Відповідну перспективу обговорили під час зустрічі 13 травня посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта і директор Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарас Савестанан, повідомляється на сторінці посольства у Facebook.

Зазначається, що сторони говорили про можливості підписання Угоди про передачу засуджених осіб між Україною та Королівством Таїланд і включення українських в’язнів до списків на колективне помилування з нагоди коронації нового тайського монарха.

“Глава тайської пенітенціарної служби наголосив, що у рамках процедури колективного королівського помилування, що триватиме протягом наступних чотирьох місяців, значна частина ув’язнених в Таїланді українців можуть отримати зменшення термінів покарання на 50% від вироку суду, декілька осіб можуть бути повністю звільнені”, – йдеться в інформації.

На сьогодні у тайських в’язницях відбувають покарання 24 українця. Їх засудили за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин і підробкою банківських карток.

Нагадаємо, 14 квітня набув чинності безвіз України з Таїландом.

Джерело UATV
дата 14.05.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV