Засудженим та утримуваним у СІЗО дозволили короткострокові побачення під час карантину

uatv
04.08.2020
Фото з сайта censor.net.ua

Мін’юст на період карантину дозволив короткострокові зустрічі з правозахисниками та родичами особам, які утримуються в тюрмах та СІЗО.

Про це повідомила пресслужба Міністерства юстиції у Facebook, інформує UATV.

“Засудженим та особам, узятим під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України, із 27 липня на період дії карантину дозволені короткострокові побачення”, – зазначається у повідомленні.

При цьому у відомстві уточнюють, що побачення можна буде проводити із захисниками та адвокатами, а також із родичами та іншими особами.

Особи, які прийдуть на зустріч, повинні бути в респіраторах (без клапана видиху) або захисних масках, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Їх допускатимуть за відсутності ознак інфікування COVID-19.

Короткострокові побачення відбуватимуться тільки через суцільне розмежувальне скло із застосуванням переговорного пристрою. При цьому дотримуватимуться усі протиепідемічні правила.

“Крім того, засудженим дозволені короткострокові побачення із родичами або іншими особами з використанням засобів ІР-телефонії або через глобальну мережу Інтернет (Skype) у спеціально обладнаних приміщеннях згідно з порядком, визначеним Міністерством юстиції України”, – додають у відомстві.

Раніше повідомлялося, що уряд зняв заборону на експорт засобів індивідуального захисту.

Читайте також: Зеленський закликав уряд до чіткої комунікації з населенням щодо карантину

Джерело UATV
дата 04.08.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×