Засудженого в Росії Олега Сенцова можуть обміняти, – адвокат

Українського режисера можуть обміняти на кількох людей, утримуваних в Україні

uatv
13.03.2018

Фото UATV

“Він на це чекає, але сам він говорить, що це буде не дуже скоро. І якщо його міняти, то, швидше за все, відразу на кількох людей. Наскільки мені відомо, президенту Росії доповідали, що Олег Сенцов – супертерорист, злочинець. Його обговорювали на всіх рівнях силових структур, щоб не було швидкого рішення про його звільнення”, – повідомив в інтерв’ю “Крим. Реалії” адвокат Дмитро Дінзе.

Адвокат також розповів, що Олег Сенцов виявив принципову позицію й не пішов на поступки ФСБ.

“Справа прогриміла на всю країну, відповідно, на нього зуб є. Їм важливо, щоб він довше страждав. Але у ФСБ і ФСВП (Федеральна служба виконання покарань, – ред.) різні завдання. Першим треба насолити, другим – щоб людина спокійно сиділа і не було скандалів. Олег перебуває між двох вогнів. А Путін не прислухається ані до відомих режисерів, ані до правозахисників. Він прислухається до силовиків”, – додав Дмитро Дінзе.

Також адвокат сказав, що режисер готовий написати прохання про помилування президентові Росії Володимиру Путіну, адже іншого варіанту звільнення українця немає.

“Усі політв’язні, зокрема й Савченко, проходили через цю процедуру. Тут ти або пишеш і їдеш, або сидиш далі. Олег готовий написати”, – розповів адвокат.

Нагадаємо, 1 листопада 2017 року засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова доправили до виправної колонії №8 (“Білий ведмідь”) у місті Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу. Згодом стало відомо, що Сенцов у колоніях Росії дуже схуд, погано харчувався, у нього почалися проблеми із серцем.

Раніше повідомлялося, що український політв’язень, бранець Кремля, режисер Олег Сенцов​, перебуваючи в російських тюрмах, продовжує творчу діяльність.

 

Джерело Крим.Реалії
дата 13.03.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV