Застосування бойовиками мін призводить до численних жертв серед цивільних, – МЗС

uatv
05.04.2020
Фото Укрінформ

Від початку російської агресії проти України на Донбасі особливо гостро постало питання мінної небезпеки. Внаслідок застосування окупантами мін відбуваються численні випадки загибелі та отримання поранень цивільними.

Про це зазначається у коментарі Міністерства закордонних справ з нагоди відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні, повідомляє UATV.

“З початку російської агресії проти України мінна небезпека особливо гостро постала на сході нашої держави, призвівши до численних жертв та страждань серед мирного населення. Російсько-окупаційні збройні формування активно застосовують цей вид негуманної зброї на значних за масштабами територіях, що призводить до численних випадків загибелі та каліцтва серед цивільного населення, включаючи дітей”, – наголосили у відомстві.

Україна спільно з міжнародними партнерами працює над очищенням територій, на яких можуть бути міни, зазначають в МЗС.

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні відзначається 4 квітня. Він був започаткований у 2005 році відповідною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

Цей день покликаний привернути увагу до масштабів проблеми у світі, а також спонукати до активної допомоги жертвам мін та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Нагадаємо, вчора, 4 квітня, окупанти обстріляли Верхньоторецьке, поранено місцеву жительку.

Джерело UATV
дата 05.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV