Засоби захисту, інфрачервоні термометри: до України прибула партія гумдопомоги з Китаю

uatv
01.04.2020
Фото МОЗ

В аеропорт “Бориспіль” 1 квітня прибув літак із гуманітарною допомогою Китаю для України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

У межах допомоги Україною отримано набори для виявлення РНК-номінального коронавірусу COVID-19, медичні одноразові засоби захисту (костюми, хірургічні рукавиці, бахіли), медичні захисні окуляри, інфрачервоні термометри.

“Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб допомогти Україні в цей складний період боротьби зі світовою пандемією, яка, на жаль, не лишила осторонь і Україну. Сьогодні ми надаємо гуманітарну допомогу із медичними наборами, але не менш важливим є наша допомога із досвідом та знаннями, якими можемо поділитися з українськими медичними працівниками та методами попередження і лікування нового вірусу”, – сказав під час офіційної процедури передачі вантажу надзвичайний та уповноважений посол КНР в Україні Фань Сяньжун.

За його словами, Україна правильно зробила, що запровадила карантинні заходи, не чекаючи стрімкого поширення коронавірусу.

“Для нас дуже важливою є підтримка з боку КНР, оскільки завдяки отриманому досвіду ми маємо можливість не займатися винайденням роверу, а швидко застосовувати перевірені методи”, – сказав заступник МОЗ Андрій Семиволос під час отримання гумдопомоги. 

Сьогодні в аеропорт Бориспіль прилетів літак із гуманітарною допомогою з Китаю з медичними наборами, які є критично…

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Середа, 1 квітня 2020 р.

Нагадаємо, очільник МЗС Дмитро Кулеба анонсував, що до України 1 квітня прибуде партія гумдопомоги з Китаю.

Джерело Урядовий портал
дата 01.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV