Засідання ТКГ: 22 серпня почнуть ремонтувати міст у Станиці Луганській

uatv
21.08.2019
Фото ОП

22 серпня Україна готова розпочати ремонт мосту у Станиці Луганській. Роботи почнуться лише після демонтажу блокпосту НЗФ ОРЛО. 

Про це повідомляє UATV з посиланням на речницю представника України в ТКГ, експрезидента Леоніда Кучми Дарку Оліфер.

“В подальшому демонтаж фортифікаційних споруд з обох боків в районі КПВВ “Станиця Луганська” повинен бути одночасним та дзеркальним. Досягнуто домовленості, що всі роботи по мосту мають відбуватися в тісній координації з СММ ОБСЄ”, – написала речниця.

За її словами, на засіданні обговорили питання взаємного звільнення утримуваних осіб та безперебійного водопостачання всієї території Донбасу.

Що стосується режиму тиші, який встановили напередодні, то сторони відзначили сприятливий вплив на безпекову ситуацію на Донбасі, “хоча, на жаль, не обійшлося без втрат”.

“Подальше безстрокове дотримання режиму тиші є особливо важливим в контексті початку нового навчального року”,– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно Зеленський звільнив Безсмертного від участі в роботі ТКГ у Мінську. Причиною відсторонення стала позиція щодо тактики дій у переговорному процесі та дій на лінії розмежування на Донбасі.

Джерело UATV
дата 21.08.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV