Зарплати освітян зростатимуть, незважаючи на економічні труднощі через пандемію, – Шкарлет

uatv
24.11.2020
Фото з сайта mon.gov.ua

Зарплати працівників галузі освіти зростатимуть, незважаючи на необґрунтовані рішення минулої влади та економічні труднощі через пандемію коронавірусу.

Про це в Тelegram пише в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет, інформує UATV.

За його словами, цьогоріч знайдено можливість збільшити посадові оклади всіх працівників бюджетної сфери, зокрема педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, із 1 вересня 2020 року на 5,8%.

“Уряд схвалив, і парламент у першому читанні вже розглянув проєкт державного бюджету України на 2021 рік, яким передбачено на галузь освіти 173,8 млрд гривень. Це на 34 млрд грн більше, ніж цьогоріч”, – зазначив Шкарлет.

За словами чиновника, у проєкті держбюджету вказано, що посадові оклади працівників за Єдиною тарифною сіткою у 2021 році збільшуватимуться двічі: з 1 січня та з 1 липня.

“Отже, із січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, зокрема галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%. Це збалансований і фінансово забезпечений проєкт бюджету. Тобто кошти на таке збільшення посадових окладів і заробітних плат на 2021 рік передбачені”, – пояснив Шкарлет.

Читайте також: Зарплати вчителів у 2021 році підвищуватимуть у два етапи, – Міносвіти

Раніше Сергій Шкарлет заявив, що Україна не буде відмовлятися від 12-річної шкільної освіти.

Джерело UATV
дата 24.11.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×