Запуск поїздів в окупований Крим з РФ порушує суверенітет України, – експерт (ВІДЕО)

uatv
15.11.2019
Фото UATV

Пункти пропуску “Каланчак” і “Чонгар” на адмінмежі з окупованим Кримом знову запрацювали. Опівдні оновлені КПВВ почали пропускати людей. Це перша черга будівництва. Зокрема, створено умови для проходження паспортного контролю, забезпечені санітарні умови для людей, які перетинають адмінмежу з незаконно анексованим Кримом, як пішки, так і на автомобілі.

На КПВВ – автономні системи електропостачання та водовідведення. Далі – облаштування сервісних зон, яке завершиться до кінця року. Ще будуть створені центр надання адмінпослуг і автостанція.

Детальніше про це в студії UATV розповів заступник голови правління Кримської правозахисної групи Володимир Чекригін.

“Складається думка, що Україна зводить капітальні будівлі, і це асоціюється з тим, що питання Криму затягується на довгі роки. З іншого боку, ми розуміємо, що наші громадяни, які перетинають адмінмежу з окупованим Кримом, постійно стикаються з труднощами. У будь-якому випадку, ми маємо ставитися до своїх громадян гідно“, – вважає він.

За словами експерта, зараз не йдеться про відновлення залізничного сполучення з окупованим Кримом, просто станція з/д переноситься ближче до пункту пропуску для зручності людей.

Чекригін також прокоментував заяву Росії про можливий запуск поїздів через Керченську протоку.

Експерт наголосив, що це чергове порушення суверенітету й територіальної цілісності України.

Телеверсію інтерв’ю з Володимиром Чекригіним дивіться сьогодні, 15 листопада, о 21:00 у програмі “Лицом к лицу” на UATV.

Джерело UATV
дата 15.11.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV