Замість війни – діалог: як зміняться відносини США і Китаю (ВІДЕО)

uatv
25.11.2020
Фото з сайта foxbusiness.com

Відносини між США і Китаєм в останні роки значно погіршилися через жорстку позицію Дональда Трампа. Проте за президентства Джо Байдена ситуація має змінитися.

Новообраний президент США намагатиметься закінчити торговельну війну між країнами і перейти до діалогу, вважає журналіст-міжнародник Олексій Коваль. Про це він розповів в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом“.

“Байден повинен буде придумати щось нове, не таку конфронтаційну політику, а більше політику стримування. Не казати, що буде війна. Не вести торговельну війну, як Трамп. Байден має розуміти, що через це втрачають і громадяни Сполучених Штатів. Я думаю, що як і всі демократичні адміністрації, (адміністрація Байдена, – ред.) буде виступати за діалог із Китаєм, виходячи зі своїх інтересів. І захищати діалоги, а не бути в жорсткому протистоянні, як це робив Трамп”, – зазначив Коваль.

Раніше новообраний президент США Джо Байден офіційно повідомив, кого збирається призначити на ключові посади у своїй майбутній адміністрації.

Читайте також: Китай і ще 14 країн уклали найбільшу в світі угоду про вільну торгівлю

Джерело UATV
дата 25.11.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×