Закриття кордонів: у Таїланді декілька тисяч українців отримують допомогу від місцевої влади

uatv
13.05.2020
Фото Посольство Королівства Таїланд у Східній Європі

Після закриття кордонів через пандемію коронавірусу приблизно 200 тайських громадян залишилися в українських містах і кілька тисяч українців – у Таїланді.

Про це інформує пресслужба Посольства Королівства Таїланд у Східній Європі.

Дипустанова об’єднала зусилля з Туристичним управлінням Таїланду (ТАТ) та його представництвом у Києві, щоб надати допомогу громадянам, які опинились у складній ситуації.

Днями відбулася акція з доставки харчових наборів тим, хто цього потребує. Перша партія продовольства вже доставлена тайцям у Києві.

За інформацією Посольства України в Таїланді, тайська сторона активно допомагає українцям не лише у питаннях репатріації (отримання відповідних дозволів, погодження авіарейсів тощо), але й у наданні доступних місць тимчасового розташування, а також взяла на себе витрати на авіапереліт двох українців з провінційного містечка до Бангкока.

“Я у захваті від тайців, які допомагають іноземним туристам незалежно від їхнього статусу. Я отримав всю необхідну допомогу з продовженням моєї візи та отриманням продуктів харчування”, – розповів Роман, турист з Олександрії.

Так, спеціальний рейс компанії МАУ за маршрутом Бангкок-Київ доставив ще 260 пасажирів на Батьківщину.

Деякі з пасажирів рейсу дістались до міжнародного аеропорту “Суварнабхумі” за допомогою локального наземного, повітряного та водного транспорту з островів Пхукет, Самуї та Пханган.

Після подорожі ті, хто дав згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу “Дій вдома“, проходитимуть 14-денну самоізоляцію вдома за місцем проживання або підлягатимуть госпіталізації до визначених закладів обсервації.

Очікується, що зворотнім рейсом додому мають можливість повернутися громадяни Таїланду, які перебувають в Україні. Дата рейсу наразі невідома.

Нагадаємо, що в Україну прибули евакуаційні авіарейси з Туреччини, Греції та Нідерландів, а також з Вірменії та ОАЕ.

Джерело UATV
дата 13.05.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV