Закон про оборонні закупівлі наближає Україну до НАТО та сприяє співпраці зі США, – Кулеба

Фото Урядовий портал

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба дякує народним депутатам за ухвалення закону про державні оборонні закупівлі.

Про це він написав у Тwitter, інформує UATV.

За словами міністра, цей закон сприяє інтеграції нашої держави до НАТО.

“Це чудова новина. Дякую народним обранцям за цей крок. Новий закон про державні оборонні закупівлі важливий для безпеки України, сприяє інтеграції нашої держави до НАТО та ефективному співробітництву у сфері безпеки та оборони зі США”, – пише Кулеба.

Як повідомляється на сайті ВРУ, сьогодні Рада ухвалила закон “Про оборонні закупівлі”. Він визначає загальні правові засади планування, порядок формування обсягів та особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки й оборони, а також порядок здійснення державного і демократичного цивільного контролю у сфері оборонних закупівель.

Також закон передбачає гармонізацію законодавства України у сфері оборонних закупівель із положеннями Директиви 2009/81/ЄС відповідно до Угоди про Асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами – з іншого.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила постанову про утворення та ліквідацію районів.

Прямой эфир