Закладених у проєкті бюджету коштів вистачить для усіх отримувачів субсидій, – Мінсоцполітики

uatv
18.09.2019
Фото з сайта economy.apostrophe.ua

У проєкті державного бюджету на 2020 рік передбачено виділити на виплату пільг та субсидій 47 628,6 млн грн. Цих коштів буде достатньо, щоб допомогти з оплатою комунальних послуг для усіх громадян, які цього потребують.

Про це заявила міністр соціальної політики України Юлія Соколовська у Facebook, інформує UATV.

Соколовська зазначила, що інформація про нібито скорочення кількості одержувачів у новому опалювальному сезоні через зменшення видатків на субсидії, яка зараз поширюється в інформпросторі України, не відповідає дійсності.

“Якщо порівнювати із цифрами, включеними у бюджет на цей рік (55,1 млрд грн), то закладені 47,6 млрд грн – справді менше. Але це скорочення спричинено виключно економічними факторами: за рахунок індексації пенсій, збільшення рівнів мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму доходи українців зросли. Відповідно зменшився і розмір субсидій, які держава виплачувала громадянам. Тому ще раз підкреслюю: “скорочення” видатків не призведе до скорочення одержувачів!”, – наголосила Юлія Соколовська.

Нагадаємо, раніше Оксана Маркарова на брифінгу розповіла, скільки у проєкті нового бюджету планують виділити на оборону, будівництво доріг та субсидії.

Джерело UATV
дата 18.09.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×